NASZA FILOZOFIA:

Stawiamy na praktykę – a nie teorię, na jakość – a nie ilość. To jest kurs języka norweskiego, nie wykład. Spotykamy się w małych grupach. Mówimy od pierwszych zajęć i na każdych zajęciach. Poprzez kurs norweskiego online możesz skutecznie uczyć się języka norweskiego w swoim domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę z napiętym grafikiem dnia codziennego albo też tych, którzy nie mają możliwości osobiście uczestniczyć w naszych kursach w Centrum Viking we Wrocławiu. Nauka norweskiego online prowadzona jest za pomocą platformy internetowej. Gwarantuje to dobrą jakość przekazu i wygodę. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w których liczba uczestników jest ściśle określona i nie może ulec zwiększeniu ze względu na praktyczny charakter zajęć. Norweski online daje każdemu uczestnikowi możliwość wypowiedzi w trakcie zajęć, których podstawą jest aktywne uczestnictwo osób biorących udział w kursie. Największą wagę przywiązujemy do umiejętności komunikowania się, dlatego dostosowujemy tempo do uczestników kursu. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania własnych słuchawek z mikrofonem.


CERTYFIKAT:

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się językiem norweskim na danym poziomie. Aby otrzymać certyfikat należy spełnić wymogi dotyczące frekwencji oraz umiejętności posługiwania się językiem. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.ZASTANAWIASZ SIĘ JAKI POZIOM POWINIENEŚ WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje z lektorem, który sprawdzi Twoje dotychczasowe umiejętności oraz wskaże Ci najbardziej odpowiednią grupę oraz poziom dla Ciebie.