fbpx

NASZA FILOZOFIA:

Stawiamy na praktykę – a nie na teorię, na jakość – a nie ilość. To jest kurs języka norweskiego, nie wykład. Spotykamy się w małych grupach. Mówimy od pierwszych zajęć i na każdych zajęciach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w których liczba uczestników jest ściśle określona i nie może ulec zwiększeniu ze względu na praktyczny charakter zajęć. Zadania opierają się na pracy indywidualnej oraz grupowej. Lektor indywidualnie wskazuje na dobrze zrealizowane partie materiału oraz na ewentualne kwestie wymagające dodatkowych powtórzeń lub też ćwiczeń.
 

IDEA ZAJĘĆ INTENSYWNYCH:

Intensywny kurs norweskiego ma charakter warsztatowy. Uczestnicy spotykają się na zajęciach codziennie. Kurs polega na opanowaniu języka w możliwe najkrótszym czasie przy dużej częstotliwości spotkań. Na zajęciach uczestnicy realizują wiele ćwiczeń, zróżnicowanych co do formy tak, aby każdy wielokrotnie mógł posługiwać się nowo poznanym słownictwem oraz zagadnieniami gramatycznymi, ćwiczyć poprawną wymowę oraz dialogi w większym gronie. Materiał dotychczas zrealizowany zostaje utrwalony poprzez powtórzenia na kolejnych zajęciach.
 

IDEA ZAJĘĆ WIECZOROWYCH:

Wieczorowy kurs norweskiego ma charakter warsztatowy. Uczestnicy spotykają się na zajęciach jeden lub dwa razy w tygodniu. Kurs polega na opanowaniu języka w możliwe najkrótszym czasie przy średniej częstotliwości spotkań oraz samodzielnej nauce poza zajęciami. Na zajęciach szczególny nacisk kładziony jest na umiejętności komunikacji, poprawnej wymowy oraz ćwiczenia dialogów w większym gronie. Uczestnicy są zobowiązani do wykonywania ćwiczeń, zadań gramatycznych oraz sporządzania prac pisemnych jako zadań domowych. Każda część materiału zostaje utrwalona na kolejnych zajęciach.
 

IDEA ZAJĘĆ WEEKENDOWYCH:

Nie masz czasu uczestniczyć w kursie norweskiego w tygodniu, ale chcesz się go nauczyć w możliwie najkrótszym czasie? Ten kurs jest dla Ciebie! Zapraszamy na kurs języka norweskiego w weekendy. Zajęcia odbywają się w soboty lub niedziele. Nacisk kładziony jest na ćwiczenie praktycznych umiejętności komunikacji już od pierwszych zajęć. Ze względu na fakt, iż spotykamy się tylko raz w tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do wykonania wielu ćwiczeń, zadań fonetycznych oraz powtórek w domu w ciągu tygodnia.
 

IDEA ZAJĘĆ ONLINE:

Poprzez kurs norweskiego online możesz skutecznie uczyć się języka norweskiego w swoim domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę z napiętym grafikiem dnia codziennego albo też tych, którzy nie mają możliwości osobiście uczestniczyć w naszych kursach w Centrum Viking we Wrocławiu. Nauka norweskiego online prowadzona jest za pomocą platformy internetowej. Gwarantuje to dobrą jakość przekazu i wygodę. Norweski online daje każdemu uczestnikowi możliwość wypowiedzi w trakcie zajęć, których podstawą jest aktywne uczestnictwo osób biorących udział w kursie. Największą wagę przywiązujemy do umiejętności komunikowania się, dlatego dostosowujemy tempo do uczestników kursu. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania własnych słuchawek z mikrofonem.
 

CERTYFIKAT:

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się językiem norweskim na danym poziomie. Aby otrzymać certyfikat należy spełnić wymogi dotyczące frekwencji oraz umiejętności posługiwania się językiem. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.

ZASTANAWIASZ SIĘ JAKI POZIOM POWINIENEŚ WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje z lektorem, który sprawdzi Twoje dotychczasowe umiejętności oraz wskaże Ci najbardziej odpowiednią grupę oraz poziom dla Ciebie.