NASZA FILOZOFIA:

Stawiamy na praktykę – a nie na teorię, na jakość – a nie ilość. To jest kurs języka norweskiego, nie wykład. Spotykamy się w małych grupach. Mówimy od pierwszych zajęć i na każdych zajęciach. Intensywny kurs norweskiego ma charakter warsztatowy. Uczestnicy spotykają się na zajęciach codziennie. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w których liczba uczestników jest ściśle określona i nie może ulec zwiększeniu ze względu na praktyczny charakter zajęć. Zadania opierają się na pracy indywidualnej oraz grupowej. Lektor indywidualnie wskazuje na dobrze zrealizowane partie materiału oraz na ewentualne kwestie wymagające dodatkowych powtórzeń lub też ćwiczeń.


IDEA ZAJĘĆ INTENSYWNYCH

polega na opanowaniu języka w możliwe najkrótszym czasie przy dużej częstotliwości spotkań. Na zajęciach uczestnicy realizują wiele ćwiczeń, zróżnicowanych co do formy tak, aby każdy wielokrotnie mógł posługiwać się nowo poznanym słownictwem oraz zagadnieniami gramatycznymi, ćwiczyć poprawną wymowę oraz dialogi w większym gronie. Materiał dotychczas zrealizowany zostaje utrwalony poprzez powtórzenia na kolejnych zajęciach.


CERTYFIKAT:

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się językiem norweskim na danym poziomie. Aby otrzymać certyfikat należy spełnić wymogi dotyczące frekwencji oraz umiejętności posługiwania się językiem. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.ZASTANAWIASZ SIĘ JAKI POZIOM POWINIENEŚ WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje z lektorem, który sprawdzi Twoje dotychczasowe umiejętności oraz wskaże Ci najbardziej odpowiednią grupę oraz poziom dla Ciebie.