NASZA FILOZOFIA:

Stawiamy na praktykę - a nie teorię, na jakość – a nie ilość. To jest kurs języka norweskiego, nie wykład. Spotykamy się w małych grupach. Mówimy od pierwszych zajęć i na każdych zajęciach Nie masz czasu uczestniczyć w kursie norweskiego w tygodniu, ale chcesz się go nauczyć w możliwie najkrótszym czasie? Ten kurs jest dla Ciebie! Zapraszamy na kurs języka norweskiego w weekendy. Zajęcia odbywają się w soboty od godziny 8.00 do 12.15, w małych grupach, w których liczba uczestników jest ściśle określona i nie może ulec zwiększeniu ze względu na praktyczny charakter zajęć. Nacisk kładziony jest na ćwiczenie praktycznych umiejętności komunikacji już od pierwszych zajęć. Ze względu na fakt, iż spotykamy się tylko raz w tygodniu, ale aż na 5 godzin lekcyjnych, uczestnicy zobowiązani są do wykonania wielu ćwiczeń, zadań fonetycznych oraz powtórek w domu w ciągu tygodnia.


CERTYFIKAT

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się językiem norweskim na danym poziomie. Aby otrzymać certyfikat należy spełnić wymogi dotyczące frekwencji oraz umiejętności posługiwania się językiem. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.ZASTANAWIASZ SIĘ JAKI POZIOM POWINIENEŚ WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz bezpłatne konsultacje z naszym lektorem, który sprawdzi Twoje dotychczasowe umiejętności oraz wskaże Ci najbardziej odpowiednią grupę oraz poziom dla Ciebie.